Ana sayfa

NINGBO LONGSUN SOLAR ELECTRIC CO.,LTD( old KELAN SOLAR) Fabrika turu

iyi kalite Polikristal Güneş Paneli satış için
iyi kalite Polikristal Güneş Paneli satış için
Kellan Solar, yeni bir şirketiz, bize hastalara ürün tanıtımını yapıyor ve güvenilir kaliteleri bizi en kısa sürede pazar kazanmamızı sağlıyor.

—— Watua Peter

Kelan solar, 3 yıllık güvenilir tedarikçimizdir. Kuşkusuz işbirliğimizin en keyifli olduğu düşünülmektedir.

—— Dalencom Berbrand

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Kelan Solar , misyonumuz olarak her zaman "Yeni enerji, Yeni Dünya" kavramına girmiştir . Güneş enerjisi endüstrisi alanında, çeşitlendirilmiş, büyük ölçekli, uluslararası profesyonel güneş yeşil enerji tedarikçileri olmayı ve global pazar için tek elden servis ve çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.

 • OEM / ODM

  Kelan Solar , markanızın gelişmesine ve büyümesine yardımcı olabilir. Şimdiye kadar, bir çok katman 1 güneş paneli üretimi için küçük güneş panelleri OEM hizmeti sağladık.

  Ve ayrıca, müşterilerin ihtiyaçlarını kabul edebiliriz.

  Kendi ihtiyaçlarınızı göndermeye ho geldiniz.

 • Ar-Ge

  Kelan Solar , müşteriler için en verimli ürünleri sunmak için müşteri gereksinimleri için dizayn edilmiş ve dizgilenen profesyonel bir teknik ekibe sahiptir. Aynı zamanda, güneş enerjisi alanında, müşterilerimize daha iyi yeni enerji sağlamak için sürekli olarak yeni ürünler geliştiriyoruz.

  Teknisyenlerimiz şirketimizde 5 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır ve güneş endüstrisinde çok fazla tecrübeye sahiptir. Ve şirketler, eğitim fırsatlarını endüstride en iyi hale getirmek için vermeye devam ediyor.

İletişim bilgileri
NINGBO LONGSUN SOLAR ELECTRIC CO.,LTD( old KELAN SOLAR)

İlgili kişi: Ms. Angela

Tel: 86-574-86768338

Faks: 86-574-86763778

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)